У нашому випадку процесуальний закон очевидно на другому місці, що чітко простежується за текстом судового рішення: адвокат Клочков у справі Князєва

25 травня, з’явився текст рішення суду щодо міри запобіжного заходу для колишнього очільника Верховного Суду Всеволода Князєва. Документ уже отримав захист Князєва. Але у реєстрі судових рішень самого тексту ще немає.

Адвокат Володимир Клочков у справі Князєва прокоментував текст рішення щодо міри запобіжного заходу для Князєва. Нагадаємо, що він взятий під варту з альтернативою застави 107 млн ​​грн.

“Слідчий суддя виклав ключові тези як обґрунтування лише розміру застави як альтернативного запобіжного заходу, але ці тези відображають всю суть судового рішення.

Такими ключовими тезами стали: загроза суспільно-правовим відносинам під час здійснення правосуддя, репутаційні ризики для держави на міжнародній арені та судової системи загалом, загроза розвитку правової практики та зниження рівня довіри суспільства до суддів.

Тобто можемо констатувати, що саме на таке судове рішення був запит суспільства та міжнародних партнерів, і саме ця справжня мета є основою такого судового рішення.

Хочу наголосити, що презумпцію невинності, передбачену ст. 62 Конституції України ніхто не скасовував, а притягнення будь-якої особи до відповідальності має відбуватися виключно відповідно до встановленої законом процедури.

У нашому випадку процесуальний закон очевидний на другому місці, що чітко простежується за текстом судового рішення”, прокоментував рішення адвокат.