У справі щодо санкції проти Медведчука ВС задовольнив клопотання СБУ про розгляд справи в закритому режимі із повним фіксуванням

4 серпня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/73/21 за позовною заявою Віктора Медведчука, у якій оскаржено Указ Президента України від 19 лютого 2021 року № 64/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”» у частині застосування цих санкцій до позивача.

Про це повідомляє прес-служба Судової влади.

Під час судового засідання колегія суддів задовольнила клопотання представника позивача про долучення до матеріалів справи доказів.

Також Суд виніс ухвалу, якою частково задовольнив клопотання представника третьої особи – Служби безпеки України про розгляд справи в закритому режимі із повним фіксуванням його перебігу за допомогою звукозаписувальних засобів. А саме Верховний Суд вирішив розглядати справу в закритому судовому засіданні у частині дослідження доказів, які містять державну таємницю, у задоволенні іншої частини – відмовив.

З метою надання представникові позивача часу для ознайомлення з додатковими документами, що містять гриф «Для службового користування», які надійшли до режимно-секретного відділу Верховного Суду, у судовому засіданні оголошено перерву.  

Наступне судове засідання з розгляду цієї справи відбудеться 15 вересня 2021 року о 15:00.