В ДБР є дві кримінальні справи, що стосуються Романа Ігнатова: заступник голови ВККС Руслан Сидорович

Заступник Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії суддів України прокоментував інформацію про наявність російського паспорта у Голови Комісії Романа Ігнатова.

Про це пише ZN.UA.

“Я впевнений, що більшість моїх колег достатньо стресостійкі. У нас складна робота й іще багато викликів попереду. Але, безперечно, це дуже тривожна для нас інформація. Внаслідок цього нам довелося затримати того дня початок пленарного засідання, аби в екстреному режимі відреагувати на цей лист. Ми оприлюднили публічну заяву, направили звернення до компетентних державних органів, у яких можуть бути дані для підтвердження або спростування цієї інформації.

Ці звернення ми направили до Головного управління розвідки, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, а також до ДБР, оскільки там є дві кримінальні справи, що стосуються голови ВККС Романа Ігнатова. І ще один лист надіслали до Міністерства закордонних справ, адже Україна розірвала дипломатичні стосунки з Російською Федерацією, але може просити про дипломатичні послуги інші держави, аби офіційними каналами зв’язку отримати відповідну інформацію з РФ. Ми повинні розуміти, що йдеться про підтвердження інформації, остаточним тримачем якої є держава-агресор. Цей факт теж не можна не брати до уваги”, – зазначив Сидорович.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.