Вища кваліфікаційна комісія суддів отримала лист від СБУ, що у голови Комісії Романа Ігнатова російське громадянство

Вища кваліфікаційна комісія суддів отримала лист від Служби безпеки України, у якому йдеться, що голова Комісії Роман Ігнатов має російське громадянство.

Про це повідомляє ZN.UA.

Наразі у Вищій кваліфікаційній комісії суддів проходять активні консультації, що робити в цій ситуації, а сам Ігнатов готує брифінг.

Нагадаємо, що інформація про наявність у Ігнатова паспорта РФ почали активно ширитися ще у червні нинішнього року. В одному з інтерв’ю він заперечив ці чутки. Ігнатов розповів, що дійсно на початку та середині 1990-х років навчався і працював у Росії, проте мав лише паспорт громадянина СРСР, який отримав ще в 16 років. За його словами, в документі не було відміток про вступ у громадянство іншої країни. Натомість громадянство України підтверджено у липні 1996 року, після повернення у рідний Луганськ. Ігнатов наголосив, що з того часу проходив безліч ретельних перевірок перед призначенням на роботу в прокуратуру та суди. Зокрема останніми були перевірки Конкурсної комісією з відбору членів ВККС та ВРП, яка фіналізувала відбір.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.