ВАКС закрив кримінальне провадження за 366-1 КК України щодо депутата Київської міськради

У понеділок, 18 січня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду закрила кримінальне провадження за обвинуваченням депутата Київської міської ради у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України.

Про це повідомляє прес-служба ВАКС.

Кримінальне провадження закрито частково через те, що 30 грудня 2020 року набув чинності Закон, який виключає ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) з Кримінального кодексу України.

Вищий антикорупційний суд продовжує розгляд справи за обвинуваченням зазначеного депутата у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209, ч.ч. 3, 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, правоохоронні органи обвинувачують депутата Київської міської ради та його родича в організації схеми заволодіння трьома земельними ділянками загальною площею 2600 кв. м.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.