ВРП зупинила розгляд дисциплінарної справи на суддю Деснянського райсуду Києва Колегаєвої, яку суд визнав винною у п’яному водінні

У засіданні Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 17 квітня взяли участь 4 члени Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя: І.Плахтій, О.Кандзюба, О.Попікова, О.Сасевич.

Про це повідомляє ВРП.

За результатами розгляду питань порядку денного засідання Третя Дисциплінарна палата вирішила (ухвалила):

клопотання судді Деснянського районного суду міста Києва КОЛЕГАЄВОЇ Світлани Вікторівни та її представника − адвоката Самарець Аліни Миколаївни − задовольнити.

Зупинити розгляд дисциплінарної справи щодо судді Деснянського районного суду міста Києва Колегаєвої Світлани Вікторівни на час перебування судді у складі Збройних Сил України або інших утворених відповідно до закону військових формувань, що переведені на воєнний стан або залучені до безпосередньої участі у бойових діях чи здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони”, – йдеться у рішенні.

Нагадаємо, ще влітку 2021 року суддя Світлана Колегаєва у стані алкогольного сп’яніння на автівці Audi вилетіла на тротуар, ледь не збила людей, знесла стовп і врізалась у дерево. ДТП із суддею сталося в Оболонському районі столиці, на вулиці Прирічній, 27.

Суд визнав Колегаєву винною у п’яному водінні: штраф у 17 тис. грн та позбавлення на рік водійських прав. Також тодішній міністр внутрішніх справ Денис Монастирський подав скаргу до Вищої ради правосуддя для надання оцінки правопорушенню з боку судді.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.