Вища рада правосуддя звільнила суддю Артемівського міськрайонного суду Донецької області Ігоря Решетняка

11 липня 2024 року Вища рада правосуддя ухвалила рішення про звільнення судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області (відрядженого до Дружківського міського суду Донецької області) Решетняка Ігоря Володимировича на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України.

Про це повідомляє ВРП.

Реалізація зазначеної процедури здійснювалася на підставі подання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про звільнення судді з посади у зв’язку із вчиненням істотного дисциплінарного проступку, грубого чи систематичного нехтування обов’язками, що є несумісним зі статусом судді або виявило його невідповідність займаній посаді (частина восьма статті 109 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

“За результатами розгляду дисциплінарної справи Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя дійшла висновку, що вказані дії судді Решетняка І.В. охоплюються складом дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 3 частини першої статті 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», який полягає в допущенні суддею поведінки, що порочить звання судді, підриває авторитет правосуддя, зокрема в питаннях дотримання норм суддівської етики та стандартів поведінки, які забезпечують суспільну довіру до суду”. – йдеться у поданні Другої Дисциплінарної палати ВРП.

Аби першими отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.