Вища школа адвокатури НААУ розшукує ревізорів для моніторингу заходів з підвищення кваліфікації

Вища школа адвокатури НААУ відповідно до п. 35 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України організовує роботу ревізорів для цілей контролю за якістю організації процесу підвищення кваліфікації.

Про це повідомляється на сайті Вищої школи адвокатури НААУ.

Школа запрошує до співпраці адвокатів, вмотивованих долучитися до безстороннього регулярного моніторингу заходів з підвищення кваліфікації, готових власною участю сприяти осучасненню традиційних форматів освітніх заходів та покращенню якості і результатів їх проведення.

Робота ревізорів дозволить оперативно реагувати на виклики та проблематику з питань забезпечення доступу, вибору актуальних тем і ефективної методики проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів.

Ревізорам надаватиметься допуск до акредитованих заходів з підвищення кваліфікації, за підсумком яких вони звітуватимуть про якість заходів з підвищення кваліфікації та дотримання операторами актів НААУ Вищій школі адвокатури НААУ для узагальнення інформації та реагування у разі неякісної роботи організаторів заходів з підвищення кваліфікації адвокатів.

Про результати ревізій Вища школа адвокатури інформуватиме Експертну раду НААУ.

Кожному адвокату, який має кілька вільних годин в місяць та готовий до нових викликів, професійного розвитку і співпраці в дружній команді – пропонується в термін до 17 жовтня 2022 року направити резюме та мотиваційний лист щодо роботи ревізором на адресу: info@hsa.org.ua.