Суддя Галицького районного суду м.Львова радченко В.Є., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.44-3 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
24.09.2021 року ОСОБА_1 , будучи директором ПНВК школи-гімназії Св.Софії допустила порушення карантинних вимог передбачених п/п 151 п.3 постанови КМУ №1236 від 09.12.2020 року, оскільки допустила навчальний процес (викладання офлайн) без обов`язкової вакцинації 80% працівників.
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності в судове засідання не прибула, про причини неявки суд не повідомила, хоча про місце, дату та час судового засідання повідомлялась телефонограмою.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.44-3 КУпАП.
Вина особи, що притягається до адміністративної відповідальності підтверджується:
– протоколом про адміністративне правопорушення ВАБ №587015 від 24.09.2021 р.;
– інформацією щодо проведених комісійних обстежень закладів загальної середньої освіти по виконанню пункту 151 постанови КМУ від 22.09.2021 №981;
– довідкою про стан вакцинації працівників НВК «школа-гімназія св.Софії» станом на 24.09.2021 року.
Поряд з цим, при накладенні стягнення, як це передбаченост.33 КУпАПвраховуються характер вчиненого правопорушення, особи порушника, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність.
Отже, вирішуючи питання призначення виду стягнення за адміністративне правопорушення, передбачене ч.1ст.44-3 КУпАП, з урахуванням характеру вчиненого порушення, особи правопорушника, майновий стан, обставини, які обтяжують або пом`якшують відповідальність ОСОБА_1 , які в процесі розгляду справи судом не встановлені, суд приходить до висновку, що на правопорушника слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу.
Крім цього, відповідно до ст.40-1КУпАПтаЗакону України «Про судовий збір»з ОСОБА_1 слід стягнути в користь ДСА України судовий збір у розмірі 454 грн.
Керуючись ст.ст.33,44,248,249,251,283-285 КУпАП, суддя, –
П О С Т А Н О В И В :
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1ст. 44-3 КУпАПта застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 34000 (тридцять чотири тисячі) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 454 (чотириста п`ятдесят чотири) гривні.
Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду через Галицький районний суд м.Львова протягом десяти днів з дня її постанови і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.