Адвокат Ярослав Огневʼюк разом із кількома юристами пішов із Саєнко Харенко і створив власну фірму AMBASSADORS

Адвокат Ярослав Огневʼюк вийшов зі складу команди юридичної фірми “Саєнко Харенко” та створив власну фірму “AMBASSADORS”.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Друзі, колеги, після понад двадцяти років досвіду продовжую свою професійну кар’єру під брендом власної нової Ambassadors Law Firm. Разом з Tatiana Ognevyuk ми заснували адвокатське об’єднання, до якого долучилась частина команди IP практики, яку я донедавна очолював, а також досвідчені професіонали з юридичного ринку”, зазначив Ярослав.

Як відомо, Ярослав приєднавсь до “Саєнко Харенко” на початку лютого 2019 року. До того він був партнером ІР бутіка “Дубинський і Ошарова”.

“Створення AMBASSADORS є відповіддю на сучасні виклики які постали перед багатьма нашими клієнтами та командою. На чолі зі мною команда AMBASSADORS продовжить надавати високоякісні юридичні та патентні послуги в сфері інтелектуальної власності, ми будемо юридичними амбасадорами брендів, інновацій та технологій.

В той же час, Тетяна Огнев’юк стане ambassador of justice та очолить практику вирішення спорів з основним акцентом на нестандартні та складні справи в господарському, цивільному та адміністративному процесах. Ми маємо амбітну стратегію розвитку, висококласну команду та достатньо клієнтів щоб почати творити магію юридичного успіху”, натхненно написав Огнев’юк.

У вже колишніх партнерів “Саєнко Харенко” прокоментували цю подію наступним чином: «Ми розуміємо, що це рішення надасть більше гнучкості Ярославу в реалізації власних амбіцій і експериментів із різними юридичними продуктами. Водночас ми домовилися про збереження співпраці у питаннях, де клієнтам Ярослава в новій фірмі буде потрібна експертиза інших практик Sayenko Kharenko чи навпаки. За майже п’ять років спільної роботи ми налагодили ефективну реалізацію складних, цікавих та нестандартних проєктів, які вимагають залучення спеціалістів у різних галузях права», — прокоментував Юридичні практиці Назар Чернявський.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.