Адвокат Ігор Черезов отримав захист в Іспанії

Адвокат Ігор Черезов, у якого призупинено права на здійснення адвокатської діяльності на 6 місяців, отримав захист в Іспанії.

Про це повідомив Андрій Циганков, який взяв участь у програмі РЕСПОНДЕНТ. Також, цю інформацію підтвердив і сам Черезов на своїй сторінці у Facebook.

“На сьогоднішній день працює Бюро пана Черезова в Україні, він керує ним із закордону, у відкритому просторі він повідомив, що це відбувається з Аліканте, де він отримав, до речі, міграційні підстави для того, щоб зазначена країна його захищала.

Мабуть, іспанці не дуже уважно вивчали його Facebook-сторінку, де він зазначив, що знаходиться в Іспанії з спеціальною місією чи завданням Служби безпеки України.

До речі, дуже цікаво, коли СБУ дає завдання відповідному адвокату працювати в Іспанії з метою знаходження там російських активів, реалізація яких буде, безумовно, корисна Україні. А він там з лютого, і ніяких активів, які б були корисними, не знайдено. Або він відпрацьовує гонорари від СБУ, або це просто фейк, але в даному випадку, якщо він є особою, яка виконує завдання спецслужб України, йому не може бути надана відповідно гарантія країни, де він перебуває, з точки зору захисту, як спецагента. Тому що на розвідників та диверсантів не розповсюджуються загальні підстави отримання захисту”, – повідомив Циганков.