Адвокат вважає, що судове засідання у справі генерала Павловського відтерміновують, щоб вийти на Порошенка

Відтермінування судового засідання щодо розгляду апеляції генерала Ігоря Павловського може бути пов’язано з тиском на ексзаступника міністра оборони України.

Таку думку в ефірі “Прямого” висловив адвокат Ігоря Павловського Ростислав Кравець.

Так, розгляд апеляції на арешт Ігоря Павловського перенесли на 26 серпня. Адвокат генерала переконаний, що й тоді судове засідання не відбудеться.

“Те, що перенесли на 26 серпня, насправді також такі підводні камені закладено. Фахівці це прекрасно розуміють. Строк досудового розслідування закінчується 2 вересня, і фактично в цей час буде подано прокурорами клопотання продовжити строки досудового розслідування. І фактично 26 серпня не відбудеться засідання з розгляду апеляційних скарг, тому що в цей самий час буде розглядатися клопотання слідчих про продовження строку як тримання під вартою, так і досудового розслідування”, – заявив Кравець.

Ростислав Кравець вважає, що судове засідання відтерміновують, щоб дестабілізувати його підзахисного, а також вийти через нього на Петра Порошенка.

“Це робиться з єдиною метою: щоб люди якомога більше знаходилися під вартою, щоб люди зламалися, щоб вони почали давати якісь пояснення-нісенітниці на будь-що. У мене склалося враження, що йдеться про переслідування п’ятого президента України. Ми бачимо, що це взагалі якийсь такий системний підхід”, – вважає адвокат.