Перше судове засідання по суті у справі Тандира перенесли: адвокат Бовнегра захворіла, а адвокат Юрченко брав участь в іншому судовому засіданні

У Святошинському районному суді Києва мало відбутися перше засідання по суті у справі судді Олексія Тандира, обвинувачують у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння 26 травня, внаслідок чого загинув Нацгвардієць. Утім через відсутність захисту засідання перенесли на 2 жовтня.

Про це повідомляє Суспільне.

Адвокат обвинуваченого Ірина Бовнегра захворіла, а адвокат Олег Юрченко брав участь в іншому судовому засіданні.

6 вересня Святошинський райсуд продовжив Тандиру запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу до 4 листопада. Того дня відбулося підготовче засідання. Дружина загиблого нацгвардійця Вадима Бондаренка Анна подала цивільний позов щодо матеріального відшкодування через загибель її чоловіка. Потерпіла сторона попросила суд стягнути з Тандира 40 мільйонів гривень. Ці гроші підуть на навчання трьох дітей Вадима, а також на їхнє проживання.

Адвокати Тандира заявили, що сума матеріального відшкодування, яку у цивільному позові просить потерпіла сторона, надто велика.