Виписаний зі шпиталю митрополит УПЦ МП Павло взяв участь у судовому засіданні: адвокат Чекман

Колишнього намісника Києво-Печерської лаври Павла Лебедя виписали з лікарні після того, як йому було поставлено діагноз гострий інфаркт міокарда і було проведено операцію.

Митрополит продовжує амбулаторне лікування і на судовому засіданні був присутній у режимі відеоконференції, повідомив адвокат Микита Чемкан, передає УНН.

1 вересня в Соломʼянському районному суді міста Києва відбулося судове засідання, на якому вирішувалося питання щодо встановлення строку на ознайомлення із матеріалами кримінального провадження стороні захисту.

“Митрополит Павел, якого вже виписали з лікарні брав участь в судовому засіданні у режимі відеоконференції, у зв’язку із поганим самопочуттям”, – повідомив Чекман.

Зазначається, що за результатами розгляду клопотання суд встановив строк до 12 вересня на ознайомлення із матеріалами кримінального провадження, після спливу якого справа буде направлена до суду.

“Також повідомляємо, що Митрополит Павел продовжує амбулаторне лікування та потребує постійного нагляду лікарів”, – додав Чемкан.