Адвокат Тетяна Андріанова стала Головою Комітету з питань гендерної політики, що діє у складі НААУ

Розпорядженням Голови НААУ, РАУ від 1 червня 2021 року № 95 Головою Комітету з питань гендерної політики, що діє у складі НААУ, призначено адвоката Тетяну Андріанову.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Тетяна Андріанова, адвокат, генеральний директор «Октава Капітал», генеральний директор Nota Group, член правління Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, в рамках якої очолює Комітет керівників юридичних служб.

Новопризначена Голова Комітету бере активну участь у розвитку індустрії безпеки в Україні та з 2018 року є членом правління українського чаптеру ASIS International, де координує об’єднання Women in Security в Україні. Вказане об’єднання покликане надавати підтримку жінкам у побудові успішної кар’єри в сфері безпеки.

“У нашому суспільстві, зокрема і в правничому середовищі, є недостатнім розуміння того, що жінка або чоловік, які пов’язують основний шлях у житті з кар’єрою або вихованням дітей, мають право на повагу і свободу від упереджень. Саме активна комунікаційна робота Комітету з питань гендерної політики сприятиме подоланню стереотипів та підвищенню рівня обізнаності щодо гендерної проблематики серед адвокатів”, – переконана Тетяна Андріанова.