Адвокат Тюрін став першим заступником голови Хмельницької ОДА

Адвоката, Голову Комітету НААУ з господарського права та процесу, керуючого партнера “INSTATE GROUP” Сергія Тюріна 04 січня 2021 року призначено на посаду першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

“Відсьогодні я починаю працювати на посаді першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Роблю цей крок із великою відповідальністю та натхненням розвивати свою рідну область та місто Хмельницький, у якому я народився, виріс, здобув освіту та зробив перші кар’єрні кроки.

Базуючись на своєму практичному досвіді, зокрема у сфері адвокатської діяльності та управління юридичною фірмою, досвіді багаторічної громадської діяльності у правничій сфері, відчуваю спроможність і готовність прийняти цей виклик та принести користь Хмельницькій області.

Ключовим завданням для мене стане розвиток економіки області шляхом залучення інвестицій та захист бізнесу. Широке коло ділових і політичних контактів, напрацьованих із часом, надасть можливість активно залучати до розбудови економіки області бізнесменів з усієї країни та зміцнювати місцевий інвестиційний клімат.

Радий працювати у професійній команді на чолі з головою Хмельницької облдержадміністрації паном Сергієм Гамалієм – людиною, відомою своєю цілеспрямованістю та порядністю у веденні бізнесу”, – зазначає Сергій Тюрін.