Адвокат Тимошин звернувся до прокуратури та суду з пропозицією провести круглий стіл з питань розгляду резонансних справ в судах Миколаївської області

Миколаївський адвокат Володимир Тимошин звернувся до керівництва обласних силових структур, прокуратури та голові суду з пропозицією провести круглий стіл, на який буде винесено питання про розгляд резонансних справ в судах.

Своє звернення він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

На цей круглий стіл Тимошин планує винести питання щодо тривалості розгляду кримінальних проваджень в судах, а також встановити причину цього.

“Керівнику Миколаївської обласної прокуратури, Голові УСБУ в Миколаївській області, Начальнику ГУНП в Миколаївській області, Керівнику ТУ ДБР в м. Миколаєві, Голові Миколаївського апеляційного суду! З урахуванням заяви Генерального прокурора, щодо тривалості розгляду кримінальних справ в судах та з метою встановлення істиних причин зазначеного на території Миколаївської області, пропоную провести круглий стіл за участі керівників слідчих підроздлів, керівників відділів процесуального керівництва, суддів та адвокатів, з залученням засобів масової інформації. З свого боку, беру на себе зобов`язання забезпечити місце проведення круглого столу та запросити для участі адвокатів, які здійснюють захист в резонансних кримінальних провадженнях”, йдеться у зверненні.