Адвокат з анульованим свідоцтвом не зможе стати приватним виконавцем

Відповідно до законопроєкту, розробленого па платформі Проєкту Європейського Союзу «Право-Justice», приватним виконавцем не може бути особа, якій за порушення вимог законодавства анульовано свідоцтво про право на зайняття нотаріальною чи адвокатською діяльністю або діяльністю арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), яку позбавлено права на здійснення діяльності приватного виконавця, -протягом трьох років з дня прийняття відповідного рішення.

За повідомленням Асоціації приватних виконавців України, розроблена редакція законопроекту «Про виконавче провадження» враховує сучасні законодавчі прогалини в системі примусового виконання судових рішень та думки і практичні побажання представників професійної спільноти приватних виконавців. Його норми сприятимуть продовженню проєвропейської реформи виконавчого провадження, а їх майбутня реалізація дозволить суттєво підвищувати рівень виконання судових рішень Україні.

Проєкт Закону України «Про виконавче провадження» за посиланням: https://www.apvu.com.ua/upload/news_files/Pravo-Justice_Draft_Law.pdf