Федеральна прокуратура стверджує, що адвокат штату Юта за останні 13 років вкрав 9,5 мільйонів доларів у своїх клієнтів.
Про це пише KJZZ.
Згідно з обвинуваченнями, озвученими цього тижня в окружному суді США, 61-річний Келвін Кертіс розкрадав гроші щонайменше у 23 клієнтів своєї юридичної фірми у період з 2008 по 2021 рік.
«Кертіс використав ці кошти для реконструкції нерухомості за адресою 1135 East South Temple Street в Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, яку він використовував як свою резиденцію та юридичну контору. Він також використовував ці кошти, для того, щоб вести розкішний спосіб життя, подорожувати, купувати квитки на баскетбол і футбольні ігри, дарувати щедрі подарунки іншим, а також підтримувати діяльність своєї юридичної фірми», – зазначили прокурори в обвинувальних актах.
Процесуальні документи стверджують, що принаймні в одній справі Кертіс перевів 1,7 мільйонів доларів з інвестиційного рахунку клієнта на свій особистий рахунок. Федеральні прокурори заявляють, що Кертіс створив підроблені фінансові звіти, які відображали «викривлений облік».
Кертіса звинувачено в шахрайстві з банківськими рахунками та у відмиванні коштів. Прокуратура подала клопотання про конфіскацію офісу Кертіса на Саут-Темпл-стріт, який зараз виставлений на продаж за ціною 2 500 000 доларів.
Наступного тижня у федеральному суді Солт-Лейк-Сіті заплановано наступне слухання у цій справі.