Адвокатку затримано за фактом організації незаконного переправлення військовозобов’язаних через кордон

Закарпатська обласна прокуратура повідомила про підозру адвокату за фактом організації незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через кордон за грошову винагороду (ч. 3 ст. 332 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, підозрювана, перебуваючи у змові з іншими особами, розробила механізм переправлення осіб через держкордон. За 8 тис дол США жінка домовилась із клієнтом про виготовлення для нього посвідчення водія і внесення його даних до системи «Шлях». Чоловік мав виїхати за межі України під виглядом водія підприємства, що здійснює перевезення гуманітарних вантажів.

Напередодні адвокат одержала частину грошових коштів – 5 тис дол США. Залишок суми військовозобовязаний надав спільнику жінки – водію, з яким безпосередньо перетинав кордон.

Їх затримали на пункті пропуску. Водієві також повідомлено про підозру в організації незаконного переправлення осіб за межі України (ч. 3 ст. 332 КК України).

Підозрювану затримано в порядку ст. 208 КПК України за місцем її проживання.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, за оперативного супроводу Департаменту військової контррозвідки СБУ та УСР в Закарпатській області ДСР Нацполіції України.