Адвокатура привітала Максима Дирдіна з призначенням представником ВР у Конституційному Суді України

Голова НААУ, РАУ Лідія Ізовітова привітала народного депутата Максима Дирдіна з призначенням на посаду постійного представника Верховної Ради України у Конституційному Суді України.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України.

«Знаково, що переважною більшістю голосів народних депутатів представником Верховної Ради в органі конституційної юрисдикції призначено саме адвоката. Це говорить про високу повагу та авторитет адвокатської професії у парламенті та суспільстві в цілому.

Переконана, що Ваш багаторічний досвід практичної адвокатської діяльності та політичний досвід у складі ІХ скликання Верховної Ради стануть у нагоді служінню принципам і засадам верховенства права, незалежності, відкритості та обґрунтованості рішень, на яких базується діяльність Конституційного Суду.

Саме від професійної та послідовної роботи цього органу залежить не тільки дотримання норм Основного Закону, а й відповідність України критеріям цивілізованої правової держави.

Бажаю Вам успіхів на новій відповідальній посаді, неупередженості, принциповості та мудрості у Вашій діяльності», – йдеться у листі.