Адвокати проведуть круглий стіл “День трудового права: підсумки 2022 року”

10 січня о 14.00 буде проведено круглий стіл «День трудового права: підсумки 2022 року», організований у рамках співпраці Комітету з трудового права НААУ та Вищої школи адвокатури НААУ. Захід присвячено питанням розвитку трудового права в умовах воєнного стану та підсумкам правозастосування у 2022 році.

Про це повідомляє Національна асоціація адвокатів України

Під час заходу планується: обговорити роль і призначення трудового права у державі під час воєнного стану, проаналізувати проблемні аспекти застосування трудового законодавства у 2022 році; розібрати практичне застосування нововведень на ринку праці та виявити тенденції законодавчих змін і судової практики з урахуванням особливостей трудових відносин в умовах воєнного стану; проаналізувати низку законопроєктів, зареєстрованих у Верховній Раді України або які відкрито для публічного опрацювання серед ключових стейкхолдерів у державі, у тому числі проєкт Закону України «Про працю», а також здійснити пошук спільних шляхів для вирішення нових викликів та обмін досвідом.

Питання для обговорення

  • Загальна ситуація у трудовому праві за 2022 рік.
  • Призначення трудового права у державі під час воєнного стану.
  • Відрядження працівників під час дії воєнного стану.
  • Договори з фрілансерами та особливості їх укладення.
  • Призупинення дії трудового договору.
  • Звільнення працівників за прогули в умовах воєнного стану.
  • Захист прав суддів, адвокатів та інших категорій працівників і службовців.
  • Захист соціальних прав.

Спікерами заходу стануть адвокати, члени Комітету з трудового права НААУ: Алла Андрушко, Наталія Матвійчук, Катерина Цвєткова, Ганна Лисенко, Дмитро Навроцький, Ярослав Мельник.

Модератор: Вікторія Поліщук – адвокат, Голова Комітету з трудового права НААУ, медіатор, лектор ВША НААУ, викладач Університету економіки та права «КРОК»

До участі у заході запрошуються адвокати, судді, юристи, представники органів державної влади,  місцевого самоврядування та бізнесу, науковці, експерти профспілкових організацій та інші зацікавлені особи.

Програма заходу

Реєстрація для участі за посиланням: https://www.hsa.org.ua/kruglyj-stil-den-trudovogo-prava-pidsumky-2022-roku/

Формат заходу: онлайн (Zoom, Facebook НААУ, YouTube ВША).