Адвокати Вірменії вийшли на протест проти “байдужості” генпрокурора до насилля щодо адвокатів

Адвокати влаштували акцію протесту перед будинком Генеральної прокуратури Вірменії.

Про це повідомляє EurAsiaDaily.

Юристи принесли із собою пов’язаний червоною стрічкою телевізор. Один із учасників акції в центрі Єревана зазначив, що це символічний подарунок, покликаний показати «байдужість» генерального прокурора Анни Вардапетян до насильства щодо адвокатів.

Раніше адвокат Карен Алавердян заявив, що в одному з поліцейських відділень вірменської столиці правоохоронці побили його, коли він відстоював інтереси свого підзахисного. Насильства також зазнали два інших адвокати.

«Коли у парламенті генпрокурора запитали про прогрес у розслідуванні справи щодо побиття адвокатів, вона сказала, що не в курсі інциденту. Зараз ми принесли у подарунок телевізор, щоб вона стежила за тим, що відбувається у Вірменії», — розповів адвокат журналістам, які прибули на місце протестного заходу.

При цьому адвокат закликав владу «не спалювати мости», оскільки «недалекий той день, коли їм самим знадобиться юридична допомога».

До цього члени Палати адвокатів Вірменії, які зібралися минулої п’ятниці на акцію протесту біля офісу Євросоюзу в Єревані, передали одному з представників ЄС петицію з вимогою відреагувати на побиття адвоката у поліцейській дільниці.