Арештовано 4,5 млн доларів США сумнівних активів колишнього нардепа, наближеного до Януковича

Заарештовано 4,5 мільйонів доларів сумнівних активів колишнього народного депутата України від «Партії регіонів», наближеного до сім’ї президента-втікача Януковича.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань

Як вказує ДБР, колишній депутат разом з оточенням біглого президента «відмивав» та легалізовував за кордоном доходи, отримані від діяльності одного з потужних концернів на тимчасово окупованій території Донеччини.

Після створення рф терористичної організації ДНР, зловмисник зберіг фактичний контроль над фармацевтичним виробництвом та співпрацював з окупаційною адміністрацією. Він зареєстрував компанію у тимчасово окупованій Горлівці, мером якої став його колишній охоронець.

Також вказано, що виконавець акумулював на депозитних рахунках, відкритих в українських банках 4,5 млн доларів США, що мають сумнівні та непідтверджені джерела походження. Очевидно, що кошти можуть бути пов’язані із російським капіталом та використовуватись для фінансування агресії.

Наразі, триває досудове слідство за ч. 4 ст. 110-2 (Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) КК України та ч. 3 ст. 436-2 (Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України) КК України.