ДБР стало членом мережі європейських антикорупційних органів EPAC

Державне бюро розслідувань приєдналось до мережі європейських антикорупційних органів «Європейські партнери проти корупції». Таке рішення було ухвалене на 21-й щорічній конференції та Генеральній асамблеї EPAC/EACN, які відбулись з 23 по 24 листопада 2022 року.

Про це повідомляє ДБР.

Європейські партнери по боротьбі з корупцією та Європейська антикорупційна мережа є незалежними форумами фахівців-практиків, об’єднаних спільною метою запобігання та боротьби з корупцією. До складу EPAC входять антикорупційні відомства та органи нагляду за діяльністю поліції держав-членів Ради Європи. EACN об’єднує антикорупційні органи країн-членів Європейського Союзу.

Дводенна конференція зібрала поважних спікерів для обговорення питань, пов’язаних з розслідуванням корупції на високому рівні, міжнародним співробітництвом та обміном інформацією, поверненням активів, отриманих злочинним шляхом, а також новими інструментами для запобігання корупції та оцінки ризиків.

У конференції взяли участь представники служб, відомств та інституцій, що входять до мережі EPAC/EACN, міжнародних організацій та агенцій Європейського Союзу.

Конференція завершилась прийняттям Декларації, в якій, серед іншого, рекомендовано зміцнювати наявні та розробляти нові методи міжнародного співробітництва та обміну інформацією у сфері протидії та запобігання корупції.