До КСУ надійшло звернення

До Конституційного Суду України 6 листопада надійшло звернення аграрних асоціацій, профспілок, політичних об’єднань та громадських організацій щодо земельної реформи.

Як зазначається у зверненні, земельна реформа має проводитись винятково на конституційних засадах і в конституційний спосіб.

Дане звернення зареєстровано в Секретаріаті Конституційного Суду України.

Про це повідомляє прес-служба КСУ.

Нагадуємо, що наразі в Конституційному Суді України розглядається справа за конституційними поданнями 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення“ від 31 березня 2020 року № 552-ІХ, окремих положень Земельного кодексу України зі змінами, внесеними вказаним законом, та 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення“ від 31 березня 2020 року № 552-ІХ. Зазначені справи Ухвалою Великої палати КСУ об’єднано в одне конституційне провадження.