До переліку шаблонів заяв електронного кабінету додано нові шаблони та внесено зміни до існуючих шаблонів: Електронний суд

Про це повідомляється на сторінці ДП ІСС “Електронний суд” у Facebook.

Оновлено шаблони первинних заяв

Позовна заява про зміну розміру, або звільнення від сплати аліментів (цивільне судочинство) – змінено назву, надано можливість подати позовну заяву для звільнення від сплати судового збору.

Додано нові шаблони первинних заяв

1. Позовна заява про визнання протиправним та скасування висновку про результати моніторингу державної закупівлі (адміністративне судочинство).

2. Позовна заява про визнання протиправними рішень, дій чи бездіяльності, вчинених суб’єктом владних повноважень – відповідачем на виконання рішення суду (адміністративне судочинство).

Оновлено шаблони вторинних заяв

1. Клопотання про відкладення (перенесення) розгляду справи – виправлено назву з «Клопотання про відкладення розгляду справи» та відредаговано форму шаблону відповідно до чинних норм законодавства (адміністративне, господарське, кримінальне, цивільне судочинство).

2. Клопотання про відкладення (перенесення) розгляду справи (підготовчого засідання) та продовження строку проведення підготовчого провадження – виправлено назву з «Клопотання про відкладення розгляду справи (підготовчого засідання) та продовження строку проведення підготовчого провадження» та відредаговано форму шаблону відповідно до чинних норм законодавства (адміністративне, господарське, кримінальне, цивільне судочинство).

3. Заява про забезпечення доказів (господарське, цивільне судочинство) – відкореговано ставки судового збору.

Додано нові шаблони до вторинних заяв

1. Клопотання про визнання зловживання процесуальними правами (цивільне судочинство).

2. Заява про забезпечення доказів (адміністративне судочинство).