Донеччанка “Багіра”, яка здавала позиції українських бійців, була засуджена до покарання у виді позбавлення волі строком на 13 років із конфіскацією майна: ВС

Донеччанка, яка здавала позиції українських бійців, була засуджена до покарання у виді позбавлення волі строком на 13 років із конфіскацією майна. Вирок про визнання її винуватою у державній зраді та сприянні діяльності терористичній організації (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 258-3 КК України) Верховний Суд залишив без змін.

Про це повідомляє Судова влада.

Як установили суди, у 2017 році жителька Донецька з позивним «Багіра», діючи з метою підриву територіальної цілісності та обороноздатності України, разом з іншими особами створила мережу інформаторів. Агенти цієї мережі збирали дані щодо переміщення підрозділів і військової техніки Збройних сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, задіяних у проведенні ООС/АТО на території Донеччини.

Зібрану інформацію «Багіра» передавала представникам спецслужб рф та незаконним збройним формуванням так званої «ДНР» для проведення артилерійських обстрілів позицій українських бійців на території Донецької області.

Повний текст постанови ККС ВС у справі № 225/1957/21 (провадження № 51-2566км21) буде оголошено 30 січня 2023 року о 14:00.

Ознайомитися з постановою можна буде в Єдиному державному реєстрі судових рішень – https://reyestr.court.gov.ua.