Донька загиблого адвоката з Бучі та 30 адвокатів отримали допомогу від Національної асоціації адвокатів України

На черговому засіданні 30 травня 2022 року Опікунська рада розглянула 30 заяв адвокатів, постраждалих від війни в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Першочергово Опікунська рада виділила 100 тисяч гривень доньці загиблого адвоката з Бучі та 30 тисяч гривень адвокату-волонтеру, який отримав тяжкі поранення під Харковом.

Також члени Опікунської ради надали по 2 прожиткових мінімуми на кожну дитину п’ятьом батькам-одинакам та окремо ще по 2 прожиткових мінімуми двом батькам, які виховують дітей з інвалідністю. Ще п’ять адвокатів похилого віку отримали кошти на продукти першої необхідності та ліки.

Решта заяв до чергового засідання Опікунської ради надійшла від адвокатів, які частково або повністю втратили житло. Здебільшого звернення надійшли від мешканців Маріуполя. За рішенням Опінкунської ради було надано по 15 тисяч гривень адвокатам, які повідомили про часткову втрату осель, та по 30 тисяч гривень адвокатам, у яких житло зруйновано вщент.

Звіт про діяльність Опікунської ради НААУ оприлюднений українською та англійською мовами і надісланий донорам, які надали благодійну допомогу українським адвокатам, постраждалим від військової агресії. Звіт можна завантажити тут