Досвід показує, що зараз може поговорили, а потім простий експерт буде казати “у мене черга, чекайте”: адвокат Попов щодо обіцянок чиновників про розслідування справи нападу на журналістів

Анатолій Попов, адвокат програми “Схеми”, на журналістів якої напали під час запису інтерв’ю з головою “Укрексімбанку”, висловив сподівання на швидке просування справи.

Про це він сказав у коментарі Голосу Америки.

За словами адвоката, наразі основне завдання потерпілої сторони – сприяти збору доказів, а також домогтись проведення ескпертиз та дочекатись вручення підозри. Адвокат переконаний, що оперативність просування справи залежатиме від дій поліції.

“Тут обіцяють зробити все швидко. Є заяви Дениса Монастирського, міністра внутрішніх справ, який каже, що довго не може бути розслідування. Є заяви генпрокурорки Венедіктової … Як воно буде насправді? Досвід показує, що зараз може поговорили, а потім простий експерт буде казати “у мене черга, чекайте”. Це можливо”, – заявив адвокат.

Анатолій Попов додав, що сподівається, що державний “Укрексімбанк” співпрацюватиме зі слідством.

“Державний банк не може ставити захист свого керівника – теперішнього, колишнього – перед тим, як все-таки з’ясувати реальні обставини цієї справи, довести винуватість, а можливо, невинуватість певної особи”, – сказав адвокат.