Адвокат Бовнегра у справі Тандира повідомила про анонімні перерахування на рахунок дружини загиблого нацгвардійця, щоб вона не могла їх повернути назад

Дружина судді Олексія Тандира начебто вже анонімно перерахувала гроші на рахунок вдові нацгвардійця.

Про це Суспільному повідомила адвокат Ірина Бовнегра.

“Олексій про це заявляв, що вони без прізвищ. У них є квитанції, вони їх пред’являть. Щоб не було видно, що це від нього, щоб не повернули назад. Наскільки мені відомо, не тільки дружиною, а і родичами на картки, що були вказані”, — сказала адвокатка.

На запитання, чи є можливість, щоб родина загиблого надала квитанцію про перерахунок грошей Ірина Бовнегра відповіла:

“Я запитаю, якщо вони захочуть, це буде пізніше, якщо вони забажають це, що відшкодування там здійснюється без будь-якого пред’явлення цивільного позову в подальшому судовому розгляді. А чи захочуть зараз оприлюднити, я запитаю, але зараз не знаю. Якщо постане в суді питання, або особисто потерпілі вимагатимуть підтвердження, то вони будуть надані”.

вдова загиблого спростувала

Дружина загиблого нацгвардійця Анна Бондаренко спростувала інформацію про перерахунок їй фінансової допомоги від дружини судді Тандира.

“Я відразу зателефонувала в Приват, попросила, щоб перевірили, чи є якісь. Хоча я ж сама бачу, бо ж на телефоні сповіщення. Ніяких великих переказів у мене на карту не було зараховано. Ні анонімних, ні від якихось фізичних осіб”, — зазначила Анна Бондаренко.

Вона додала, що їй телефонувала дружина Тандира і пропонувала зустрітися без адвокатів і що хоче допомогти фінансово.

“На що я їй сказала: ніяких зустрічей з вами у нас не буде без адвокатів і кошти мені ваші взагалі, в принципі, не потрібно. Мені потрібно, щоб ваш чоловік сидів. Все. Якби я навіть побачила, що якщо якісь кошти надійшли мені від цієї людини, я б в ту ж хвилину їх зняла, я б з Фінляндії прилетіла, але я б вернула їм чи їхнім адвокатом. Мені їхні гроші не потрібні”, — сказала дружина загиблого нацгвардійця.

Про наміри надіслати кошти родині Бондаренка суддя Тандир заявляв неодноразово. 17 липня під час судового засідання він сказав, що уже перерахували гроші. А 9 серпня — знову наголосив на цьому. “Я казав раніше, кажу зараз і буду це казати, що незалежно від результатів розгляду справи і мого становища я буду намагатися допомогти. Я просив дружину, яка в межах можливостей наших перерахувала анонімно кошти. Бо єдиною метою було допомогти потерпілим, а не вихвалятися цим”, — сказав тоді суддя.