Тандир замість зразків сечі для проведення експертного дослідження на вміст алкоголю надав слину та воду: адвокат загиблого нацгвардійця Сердюк

Олексій Тандир замість зразків сечі для проведення експертного дослідження на вміст алкоголю надав слину та воду.

Про це повідомив адвокат Віталій Сердюк.

“Як свідчать дані судових експертиз, є достатньо підстав для ствердження того, що:- «зразок біологічного середовища», який 26.05.2023 року у період часу з 09.06-09.31 був наданий Тандиром О.В., не є сечею у медичному розумінні;- «зразок біологічного середовища», який 26.05.2023 р. був наданий Тандиром О.В., – це розбавлена у воді слина людини (чоловіка); – при проведенні судової експертизи матеріалів, речовин та виробів у вказаному «зразку біологічного середовища», який 26.06.2023 р. був наданий Тандиром О.В., виявлені мікродомішки етанолу.

Під час апеляційного розгляду питання про продовження тримання Тандира під вартою звернув увагу представник сторони обвинувачення”, – повідомив Сердюк.

Нагадаємо, суд залишив суддю Тандира під вартою до 26 серпня. Апеляцію на арешт Тандира без права на заставу суд відхилив.

Експертизи підтвердили, що на момент аварії, у якій загинув нацгвардієць, суддя Макарівського райсуду на Київщині був нетверезий.