GOLAW очолила діалог щодо врегулювання претензій та відшкодувань в умовах воєнного стану в Україні на Global Industry Event 2023

14-16 червня 2023 року партнери GOLAW Валентин Гвоздій та Сергій Оберкович взяли участь у Зустрічі спеціалістів з питань претензій та стягнень, організованій Бернською Унією у Празі, провідною світовою асоціацією у сфері страхування експортних кредитів та інвестицій.

Про це повідомляє GOLAW.

Учасники дискусії обговорили поточну ситуацію у сфері врегулювання збитків під час воєнного стану в Україні.

«Банки намагаються пом’якшити труднощі, спричинені війною, пропонуючи українським боржникам варіанти реструктуризації, такі як часткове списання боргу та перенесення термінів погашення. Ці стратегії спрямовані на зменшення ризику неплатоспроможності та збільшення ймовірності повного погашення заборгованості. У деяких випадках нарахування відсотків може бути тимчасово призупинено або частково скасовано.

Важливо розуміти, що юридичні процеси в Україні тривають попри війну. Адвокати GOLAW тримають руку на пульсі цих змін та активно вживають необхідних юридичних дій. Навіть у воєнний час важливо не забувати про важливість стягнення або реструктуризації заборгованості», – зазначив Валентин Гвоздій, керуючий партнер GOLAW.

«GOLAW має значний досвід у сфері банкрутства та реструктуризації та добре підготовлена для надання юридичних консультацій іноземним банкам та фінансовим установам у справах про неплатоспроможність боржників. Команда юристів фірми послідовно представляла інтереси найбільших українських та іноземних банків у врегулюванні проблемної заборгованості та справах про банкрутство, досягаючи виключно позитивних результатів. Зараз, в умовах воєнного стану, GOLAW представляє та захищає інтереси іноземних кредиторів у справах про банкрутство таких компаній, як ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» та ПАТ «Металургійний комбінат «Азовсталь». У кількох випадках суди вже визнали грошові вимоги кредиторів на суму понад два мільйони доларів США, попри спроби боржника оскаржити розмір заборгованості», – підсумував Сергій Оберкович, старший партнер GOLAW.