Генеральний прокурор: Адвокат визнав себе винним за звинуваченнями у торгівлі людьми

Адвокат Північного Кентуккі визнав себе винним в окружному суді округу Кентон за кількома звинуваченнями в торгівлі людьми.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора Кентуккі, пише Cincinnati.

За словами прокурорів, 53-річний Роберт Пул, кримінальний адвокат з Флоренції, штат Кентуккі, визнав п’ять звинувачень у сприянні торгівлі людьми у зв’язку з інцидентами з п’ятьма різними жертвами.

У листопаді 2018 року велике журі округу Кентон висунуло Пулу й5 звинувачень, включаючи торгівлю людьми неповнолітніх і зґвалтування. До цього часу він не визнавав себе винним за цими звинуваченнями.

Раніше цього року велике журі округу Бун звинуватило Пула у чотирьох злочинах у торгівлі людьми та одному в підкупі свідка. Ці звинувачення залишаються ще на розгляді, відповідно до інформації, наданої генеральним прокурором.

Розслідування щодо Пула почалося з підказки офіцерів округу Кемпбелл про розслідування колишнього окружного судді округу Кемпбелл Тіма Нолана. Поліція округу Кемпбелл надала чиновникам Ерлангера інформацію про Пула. Консервативний активіст і колишній член шкільної ради, Нолан був засуджений до 20 років ув’язнення за звинуваченням у торгівлі людьми в 2018 році.

Винесення вироку Пулу призначено на 16 грудня.