Голові Балаклійського районного суду Харківської області повідомили про підозру у держзраді

Прокурори повідомили про підозру голові Балаклійського районного суду Харківської області за співпрацю з російськими окупантами. Під час окупації Куп’янська він працював у так званій “тимчасовій цивільній адміністрації Харківської області”.

Про це повідомив прокурор Харківської області Олександр Фільчаков на сесії Харківської облради.

“Вже на цьому тижні повідомлено про підозру ще одному зраднику – голові Балаклійського районного суду, який перебуваючи на тимчасово окупованій території міста Куп’янськ, добровільно перейшов на бік ворога та зайняв посаду “виконувача обов’язків заступника начальника управління – начальника юридичного відділу” у незаконному самопроголошеному органі влади – “тимчасовій цивільній адміністрації Харківської області”.

Під час роботи у псевдо-органу голова суду консультував мешканців стосовно російського законодавства та схиляв співпрацювати з окупантами.

Зазначимо, до 2021 року головою Балаклійського районного суду Харківської області був Геннадій Носов, у липні 2021 року він помер. Відомо, що потім виконуючою обов’язки стала Катерина Соколова. Однак хто очолював суд надалі, невідомо — під час війни інформація про суддів закрита.