Голову Молодіжного комітету НААУ обрано очільником Європейської асоціації молодих адвокатів

В Норвегії пройшла літня конференція Європейської асоціації молодих адвокатів – European Young Bar Association – EYBA, на якій відбулися вибори нового керівництва організації.

Новим президентом EYBA став український адвокат Сергій Барбашин, який очолює Молодіжний комітет Національної асоціації адвокатів України – UNBA NextGen. Адвоката Юлію Сергет, яка є заступницею голови UNBA NextGen, було обрано до Комітету EYBA з аудиту.

Про це повідомляє НААУ.

Голова Національної асоціації адвокатів України Лідія Ізовітова висловила свою підтримку вибору Сергія Барбашина та Юлії Сергет: «Цей вибір – це визнання великої праці та професійної досконалості наших молодих колег. Їхній успіх – це успіх усієї української адвокатури. З початку заснування НААУ ми оголосили важливим пріоритетом підтримку молодих адвокатів, забезпечення тяглості поколінь в адвокатурі. І сьогодні ми пишаємося тим, що українські молоді адвокати мають можливість бути повноцінними членами європейської адвокатської спільноти», – зауважила голова НААУ.

EYBA – європейська неприбуткова асоціація молодих юристів, яка була заснована у травні 1993 року. Організація об’єднує молоді асоціації юристів з усієї Європи в одну представницьку організацію, що забезпечує єдиний голос молодих юристів на континенті.

Нагадаємо, UNBA NextGen розпочав співпрацю з EYBA у 2019 році. Представники UNBA NextGen брали участь у заходах EYBA, а також спільно з іноземними колегами організували міжнародну літню онлайн конференцію EYBA 2021.

У 2022 році EYBA надавала підтримку українським адвокатам, які постраждали внаслідок війни.