І знову самовідвід судді Верховного суду, тепер у справі щодо застосування санкцій до Телеканалу 112

26 травня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/47/21 за позовом ТОВ «АРІАДНА ТВ», у якому оскаржено Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.

Про це повідомляє прес-служба ВС.

На адресу режимно-секретного відділу Верховного Суду надіслано документи, відомості з яких становлять державну таємницю. Для доступу до інформації, яка віднесена до державної таємниці, потрібен спеціальний допуск, якого суддя-доповідач у справі не має.

Оскільки матеріали, надані Службою безпеки України, стали підставою для прийняття рішення про застосування санкцій до позивача, то без їх дослідження неможливо повно, об’єктивно і всебічно з’ясувати обставини справи й ухвалити законне та обґрунтоване рішення.

Отже, Верховний Суд прийняв ухвалу про передачу цієї адміністративної справи для здійснення повторного автоматизованого розподілу між суддями Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, які мають допуск та доступ до державної таємниці.

Дату наступного судового засідання з розгляду цієї справи буде повідомлено додатково.