Кандидат на посаду члена ВККС Микола Хавронюк заявив, що вже чув, що конкурсна комісія вже “намітила” хто буде Головою ВККС, хоч конкурс ще і не завершено

Хавронюк Микола Іванович, професор кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету “Києво-Могилянська академія” проходив співбесіду з членами Конкурсної комісії з відбору членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

На запитання Роберта Брукхейсена, колишнього спеціального прокурора відділу боротьби з шахрайством в особливо великих розмірах Прокуратури (Нідерланди) щодо ситуації, коли Миколу Хавронюка оберуть до складу ВККС, але він не буде призначений Головою Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, то що він буде робити, кандидат у члени ВККС відповів, що він “завжди знайде собі роботу до душі”.

“Я не буду розчарований. Я завжди знайду собі роботу до душі у ВККСУ, і окрім того, я вже чув, що Ви намітили іншу особу на Голову ВККСУ. Я не буду сперечатись”, заявив Хавронюк.

Голова Конкурсної комісії Іван Міщенко в кінці співбесіди зробив кандидату зауваження, щоб він утримався від таких висловлювань, оскільки це не відповідає дійсності.

“Я б Вас попросив би утриматись від таких висловлювань, тому що Комісія ще нікого нікуди не намітила, вона навіть не сформувала ще список тих кандидатів, який вона передасть до ВРП, і яких буде призначати, бо співбесіди проходять. Навіть жартома”, – зауважив Міщенко.