Кей Комуро, можливо, є найпопулярнішим адвокатом у світі, про якого ви ніколи не чули

Кей Комуро у вівторок збирається одружитися з японською принцесою Мако, племінницею імператора Нарухіто. Напружені чотирирічні заручини пари викликали пильний контроль громадськості в їхній рідній країні, хоча Комуро, який приєднався до американської юридичної фірми Lowenstein Sandler цієї осені, донедавна залишався поза увагою у Сполучених Штатах.

Про це пише Карен Слоан для REUTERS.

У міжнародній пресі їх порівнюють з принцем Гаррі та Меган Маркл, частково тому, що Комуро не є королівською особою, а також тому, що багато хто в Японії не схвалює цей союз.

Комуро закінчив у травні Fordham University School of Law і в липні склав іспит на адвоката в Нью -Йорку.

У той же день, коли Комуро 26 жовтня одружиться, він буде визнаний Асоціацією адвокатів штату Нью-Йорк переможцем щорічного конкурсу з комерційного права за статтю «Проблеми дотримання вимог доступності веб-сайтів та наслідки для підприємців».

Подружжя познайомилося ще студентами у Токіо і оголосило про заручини в 2017 році. Але їхні весільні плани були припинені після того, як японський таблоїд повідомив про фінансовий конфлікт, пов’язаний з матір’ю Комуро, і настрої громадськості зіпсувалися. Комуро вступив до Fordham Law у 2018 році і не повертався до Японії до кінця вересня цього року.

Японські королівські особи відіграють церемоніальну роль у країні і не мають політичної влади, але громадськість уважно стежить за ними. Як це прийнято, принцеса Мако офіційно покине імператорську родину, коли вона та Комуро одружаться, через його статус “простолюдини”. Такий вихід передбачає одноразову виплату в розмірі 1,35 млн доларів усім жінкам, які виходять з імператорської сім’ї. Пара пропустить весільну церемонію, а натомість зареєструє свій шлюб в державній установі, перше ніж оселитися в Нью-Йорку.