Колишній американський адвокат пише сатиричні книги про свою стару професію

Після 50 років адвокатської практики, Том Моррісон точно знав, чим хоче займатися: писати сатиричні романи про адвокатів.

Про це пише NEW YORK POST.

«Одного разу я спробував написати шпигунський роман, але нічого про це не знав. І я не хотів писати юридичний трилер», – каже Моррісон, який пише під ім’ям TC Morrison. «У юридичному світі все дуже весело. Я вважаю, що багато судових процесів дуже кумедні. Тому я хотів написати сатиру про судові процеси».

Його найновіша книга — «Please Pass the Tort$», продовження «Tort$ ‘R’ Us», і описує безглузді подвиги братів-близнюків, які залишають свої юридичні фірми для заснування власної фірми для організації колективних позовів, в надії, що саме це буде ідеальним способом заробити більше грошей і отримати більше задоволення від життя.

«Я вважаю, що багато адвокатів, як правило, обмежені та сповнені собою, думаючи, що все, що вони роблять, надзвичайно важливо. Юристи роблять багато хорошої роботи, але в тому, що ми робимо, є багато гумору», – каже Моррісон.

«Люди люблять жарти про адвокатів, і в тому числі тому, що багато хто з них сприймає себе дуже серйозно. Серед адвокатів так багато пихатих та помпезних, і я подумав, що було б добре пробити “повітряну бульбашку” судових адвокатів, особливо у сфері колективних позовів».

Кілька випадків, які він описує у книзі, були взяті з його власної кар’єри, в тому числі проти продукту BreathAsure, що освіжає подих. «Ми подали на них до суду за неправдиву рекламу. Вся їхня рекламна кампанія була абсолютно фіктивною», – каже Моррісон. «Ми знайшли експерта, який був найкращим експертом із неприємного запаху з рота. І він переконав суд, що неприємний запах йде з рота, а не з шлунку, як стверджував продукт. За угодою, компанія погодилася відмовитися від 23 своїх рекламних кампаній, включаючи – «Це працює».

В іншій авантюрі, про яку розповідається в книзі, подається колективний позов проти КДБ і російського уряду за те, що конгресмен США потрапив у так звану “медову пастку”.

«Я взяв безліч ідей саме з колективних позовів, про які я прочитав у New York Post», — зазначає Моррісон.