Комітет ВРУ дав зелене світло законопроєкту Разумкова, який покликаний відновити неконституційні норми, скасовані КСУ

Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики розблокував розгляд законопроекту про відновлення норми е-декларування, що скасована Конституційним судом України.

Про це повідомив Ярослав Юрчишин, народний депутат від “Голосу”, перший заступник голови комітету на своїй сторінці у Facebook.

“Антикорупційний комітет ВРУ розблокував розгляд законопроектів щодо повернення НАЗК повноважень, скасованих КСУ! Щойно відхилили законопроект 4304-1 авторства Дубінського щодо повернення повноважень Національному агентству з питань запобігання корупції, які скасував КСУ. Той, який був альтернативний до законопроекту спікера. Автор пропонував взагалі вивести суддів з-під дії закону “Про запобігання корупції”. Наголошу, не лише тих статей, які скасував КСУ, а всього закону. Така собі “біла кістка”, “каста недоторканих”, – розповів депутат.

Депутат додав, що після ухвалення відповідного рішення щодо цього законопроекту, тепер є можливість розглядати в сесійній залі основний законопроект про відновлення дії окремих положень закону України “Про запобігання корупції” та Кримінального кодексу України (№ 4304).