Київський апеляційний суд відхилив апеляційні скарги захисту обранця Ніколаєнка: залишається під домашнім арештом

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 09 листопада 2023 року, якою відмовлено у задоволенні клопотання Генерального прокурора про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до народного депутата Ніколаєнка.

Про це повідомляє Київський апеляційний суд.

Раніше судом було обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із забороною залишати місце свого проживання за адресою, визначеною ухвалою, за виключенням необхідності отримання медичної допомоги або/та необхідності забезпечення особистої безпеки у період дії воєнного стану, шляхом перебування у захисних спорудах (бомбосховищах) на випадок оголошення повітряної тривоги, у межах строку досудового розслідування кримінального провадження до 04 січня 2024 року з покладенням обов’язків передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 09 листопада 2023 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення.

Нагадаємо, народного депутата підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Аби першим отримувати новини, підпишіться на телеграм-канал ADVOKAT POST.