Міграційну службу Львівської області очолив 38-річний адвокат Юрій Татомир

Заступник голови Державної міграційної служби України Сергій Донський представив нового очільника ГУ ДМС у Львівській області Юрія Татомира.

Про це повідомляє Державна міграційна служба України.

За словами заступника голови Державної міграційної служби України Сергія Донського, новопризначений керівник є відповідальною та цілеспрямованою людиною, за спиною якого безліч знань, що допоможуть вдосконалити роботу міграційної служби.

“Нас очікує велика колективна робота та багато позитивних змін. Я відкритий до співпраці та готовий до будь-якого виклику, адже від нашої спільної роботи, у деякій мірі, залежить життя кожного громадянина України та всіх іноземців, які тут перебувають”, – говорить очільник ГУ ДМС у Львівській області Юрій Татомир.

У Державній міграційній службі додають, що за роки існування міграційної служби,  Львівщина є та залишається передовою областю по кількості оформлених паспортів.

Юрій Татомир – 38-річний новий керівник, який здобув освіту юриста у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Працював на посаді заступника прокурора Львівської області. Крім цього, Татомир здійснював діяльність як громадський монітор та керівник регіональної групи національного превентивного механізму Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а також займався адвокатською практикою. Юрій Татомир був також членом громадської організації “Розвиток громади”.