Мін’юст оголосив проведення конкурсу з відбору кандидатів до складу Європейського комітету із запобігання катуванням

Про це повідомляє прес-служба Міністерства юстиції України.

Якщо ви бажаєте взяти участь у конкурсі – до 20 листопада 2020 року надсилайте до Міністерства юстиції України:

  • заповнену аплікаційну форму встановленого зразка (https://bit.ly/3mexedr);
  • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Разом із заповненою аплікаційною формою кандидат також має подати мотиваційний лист однією з мов Ради Європи, а також додаткову інформацію та документи стосовно знання однієї з мов Ради Європи, освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації, наукових досліджень.

Документи мають бути надіслані в паперовому вигляді на поштову адресу вул. Архітектора Городецького, 13, м. Київ, 01001, та в електронній формі на електронні адреси:

s.rohozianska@minjust.gov.ua, o.korchovyi@minjust.gov.ua

У разі ненадання вказаних документів, заявка особи не розглядатиметься.Після проміжного розгляду аплікаційних форм кандидатів для визначення відповідності заявленим критеріям, кандидати будуть запрошені на співбесіду, що проводитиметься конкурсною комісією.

Члени Комітету відбираються із числа осіб, які мають високі моральні якості, визнаний авторитет у галузі прав людини або професійний досвід у питаннях, які охоплюються Європейською конвенцією про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню; здійснюють свої повноваження у їхній особистій якості, вони є незалежними і неупередженими і завжди повинні бути готовими виконувати свої функції в Комітеті ефективно.

Європейський комітет з запобігання катувань створено відповідно до ст. 1 Європейської конвенції про запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню.

Мандат Європейського комітету з запобігання катуванням передбачає здійснення інспекцій, перевірку поводження з позбавленими волі особами з метою посилення, у разі необхідності, захисту таких осіб від катувань чи нелюдського або такого, що принижує їхню гідність, поводження чи покарання.

Офіційні та робочі мови Європейського комітету із запобігання катуванням – англійська та французька.