На Буковині викрито організатора схеми з перетину кордону за підробленими відмітками іноземних консульств

За процесуального керівництва Чернівецької та Волинської обласних прокуратур викрито та повідомлено про підозру громадянину, який організував незаконне переправлення військовозобов’язаних чоловіків за кордон за підробленими відмітками у паспортах (ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 358 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

За даними слідства, житель Волинської області налагодив незаконну схему одержання прибутку від сприяння у незаконному перетині держкордону чоловікам, яким заборонено покидати територію України. Підозрюваний допомагав особам призовного віку виїжджати до країн ЄС через МПП «Порубне» за закордонними паспортами, у які вносив неправдиві відмітки про перебування особи на Консульському обліку України в іноземних державах, а також відмітки про постійне місце проживання за кордоном.

Правоохоронці затримали громадянина на території Волинської області після одержання 800 доларів США від чергового клієнта – буковинця, який «замовив» у нього відтиск та штамп Генерального консульства України у Кракові про постійне місце проживання на території Польщі та взяття на постійний облік.

Наразі вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу головного оперативно-розшукового відділу Чернівецького прикордонного загону.