НААУ готує до друку антологію поезії сучасних адвокатів

НААУ за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив та у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права готує до друку антологію поезії сучасних адвокатів.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

До збірника увійдуть твори переможців і учасників Першого всеукраїнського конкурсу серед адвокатів “Адвокатська ліра”, що відбувся восени 2020 року, а також творчі доробки всіх охочих адвокатів.

НААУ оголосила про початок збору матеріалів для випуску збірника поезії сучасних адвокатів, що буде тривати з 13 січня 2021 року і до 01 лютого 2021 року включно.

Вимоги:

Твори для збірника надавати у кількості не більше 10 віршів, набрані у текстовому редакторі на електронну пошту: advokatskalira@gmail.com. Також разом із творами окремим файлом додавати коротку біографічну довідку про автора, контакти та фото (портрет, розмір 640х400).

До публікації у збірнику допускаються поетичні твори державною мовою України, а також мовами національних меншин, що проживають в Україні, та будь-якою мовою з авторським перекладом творів державною мовою України.

Варто зазначити, що збірник поезії сучасних адвокатів буде ілюстровано картинами адвокатів-художників.