НААУ як єдина професійна організація адвокатури надає молодому поколінню адвокатів всебічну підтримку: Сергій Барбашин

Голова молодіжного комітету НААУ – UNBA NextGen Сергій Барбашин взяв участь в обговоренні проекту з підтримки молоді в юридичній професії у п’яти країнах-учасницях політики Євросоюзу «Східне партнерство» (Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна).

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Проект концепції підготовлений за підтримки власне ЄС, а також Ради Європи та національних інституцій, серед яких є професійні асоціації адвокатів та юристів, Міністерства юстиції тощо. У проекті концепції відображено інформацію про організації молодих юристів у країнах-учасницях та наявні ініціативи з підтримки молодих адвокатів. Також у концепцію включені пропозиції розвитку співпраці між асоціаціями молодих юристів.

В ході дискусії Сергій Барбашин проінформував європейських колег про діяльність НААУ та зокрема всебічну підтримку, яку єдина професійна організація адвокатури надає молодому поколінню адвокатів. За його словами, НААУ та UNBA NextGen підтримують міжнародні проекти з обміну досвідом між адвокатами різних країн та різних генерацій. Комітет UNBA NextGen націлений на розвиток спільноти молодих адвокатів, підтримку діалогу між молоддю та досвідченими колегами, а також залучений в міжнародні активності НААУ.

Нагадаємо, у червні UNBA NextGen спільно з European Young Bar Association провели Міжнародну літню онлайн-конференцію EYBA 2021 за участю представників з Великобританії, Грузії, Німеччини, Узбекистану та України. Сергій Барбашин як Голова UNBA NextGen входить до виконавчого комітету EYBA.

На 2022 рік заплановано проведення міжнародної літньої конференції з European Young Bar Association у Києві.