НААУ проведе вебінар на тему “Ефективна взаємодія бізнесу з органами архітектурно-будівельного контролю”

28 травня 2021 року відбудеться вебінар «Ефективна взаємодія бізнесу з органами архітектурно-будівельного контролю», який організовує НААУ за ініціативою Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів спільно з Радою бізнес-омбудсмена.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

Модератори: Сергій Хільченко, адвокат, Голова Комітету з питань захисту бізнесу та інвесторів, що діє в складі НААУ; Олександр Світличний, адвокат, член вищезазначеного Комітету.

Доповідачі:Олена Куцай, інспектор Ради бізнес-омбудсмена; Віталій Наконечний, адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання “GNS Partners”.

Під час вебінару буде про:

  1. найгостріші проблеми, які турбують девелоперів в Україні та як Рада може допомогти у їх вирішенні. Поділимося реальними кейсами РБО та представника забудовника;
  2. юридичні та інші важелі у діалозі забудовник vs Державна архітектурно-будівельна інспекція України;
  3. основні напрями реформування органів архітектурно-будівельного  контролю;
  4. що найбільше турбує забудовників: Досвід РБО. Реальні кейси від представника забудовника;
  5. механізми уникнення безпідставних відмов у видачі  дозвільних документів (на прикладі кейсів РБО, на прикладі представника забудовника).

Дата та час проведення: 28 травня 2021 року, 14:00 –15.00. Місце проведення: Facebook Національної асоціації адвокатів України. Захід не передбачає обов’язкової реєстрації.

Онлайн-трансляція з можливістю коментування та запитань, буде здійснюватися за посиланням: https://www.facebook.com/UkrainianNationalBarAssociation/