НААУ тісно співпрацюватиме з Європейською прокуратурою, аби інформувати українську адвокатську спільноту про особливості її роботи: Гвоздій

Заступник Голови НААУ, РАУ Валентин Гвоздій взяв участь у конференції European Criminal Bar Association, яка відбулася у Берліні за співпраці з Федеральною палатою адвокатів Німеччини.

Про це повідомляє прес-служба Національної асоціації адвокатів України.

«Для України це цікавий досвід, оскільки зараз співпраця з ЄС з правових питань розвивається і вона досить комплексна, українські адвокати повинні бути готовими захищати наших громадян і в цілому володіти знаннями, як працюють такі інституції в Євросоюзі. Відтак, НААУ тісно співпрацюватиме з цією організацією та ССВЕ, аби інформувати українську адвокатську спільноту про особливості роботи  EPPO», – повідомив Валентин Гвоздій.

Європейська прокуратура є новою незалежною прокуратурою Європейського Союзу, на яку покладено відповідальність за проведення розслідувань і притягнення до суду за злочини проти фінансових інтересів ЄС. До них відносяться декілька видів шахрайства, шахрайства з ПДВ зі збитками понад 10 мільйонів євро, відмивання грошей, корупція тощо. EPPO проводить розслідування, здійснює дії щодо притягнення до відповідальності та виконує функції прокурора у компетентних судах держав -членів -учасниць до остаточного вирішення справи. Опитування всіх держав -членів ЄС, що беруть участь, показує, що EPPO розпочнеться щонайменше з 3000 справ.