Набрав чинності закон, за яким жителів ОРДЛО не штрафуватимуть за в’їзд в Україну через Росію, але за певних умов

З 24 липня 2021 року громадян України не каратимуть за адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України або виїзду з неї, якщо такі порушення настали з підстав гуманітарного характеру.

Про це йдеться у дописі на сторінці Операції об’єднаних сил у Facebook.

“До уваги жителів тимчасово окупованих територій України! Відповідно Закону України №1583, який набрав чинності сьогодні, 24 липня, на кордоні не застосовуватимуть заходи адміністративного впливу до осіб, які з гуманітарних причин порушили порядок в’їзду/виїзду з (на) ТОТ України”, – йдеться у повідомленні.

У ООС нагадали, що законом передбачено, що до громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, на період дії карантину або на час блокування діяльності контрольних пунктів в’їзду-виїзду, не застосовуються адміністративні стягнення та заходи впливу за адмінправопорушення, пов’язані з порушенням порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України або виїзду з неї, якщо такі порушення настали з підстав гуманітарного характеру, визначених Кабінетом міністрів України.